Neohodnoceno

Zahradnické nůžky na větve 21,5 cm STA-FOR

Odolné nůžky na větve s čepelí se speciálním protiskluzovým potahem a ergonomicky tvarovanou rukojetí.

Délka: 21,5 cm

Materiál: temperovaná uhlíková ocel & polypropylenový potah rukojeti

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 910
Značka: STA-FOR
988 Kč
Kategorie: Zahradní nůžky
Záruka: 2 roky
Stafor 910
Novinka

Odolné nůžky na tenčí větve s čepelí, která je potažena speciálním PTFE povlakem. Ten usnadňuje klouzání během stříhání, navíc zabraňuje tvorbě rzi na oceli a usnadňuje čištění. Díky zatahovacímu tlumiči je střih měkčí a pohodlnější.

Čepel i protičepel je vyměnitelná a vyrobená z temperované uhlíkové oceli, rukojeť je potažená polypropylenem pro pohodlné a bezpečné držení. 

Nůžky jsou vybavené kovovým zapínáním, maticí s pojistnými destičkami a seřizovacím šroubem a také pryžovým polštářem tlumícím nárazy.

 

Značka STA-FOR byla založena v roce 1975 v italském městě Maniago. Dodnes jde o malou firmu, která se drží svého původního záměru: vyrábět co nejkvalitnější nůžky a prořezávací nářadí co nejudržitelněji. 

Každý kousek, od návrhu, přes výrobu až po testování, vzniká přímo ve firmě a láska k řemeslu tu na vás vykoukne na každém rohu. Navíc, pokud se vám některá část nářadí rozbije, většinou k ní existuje náhradní díl a opravy tak zvládnete i svépomocí.

V sortimentu najdete celou řadu zahradnických nůžek, nožů pro vinaře a prořezávacích pilek a věříme, že si toto ostré nářadí z Itálie zamilujete stejně jako my.