5 hodnocení

EKO vypichovač plevele

Další nástroj, který vám mechanicky, bez použití chemie, pomůže s odstraněním plevele. S dlouhou plochou a rovnou čepelí, která je zakončena ostrými hroty vidlice, jednoduše proniknete do půdy a rostlinu vypíchnete.

Rozměry 37 x 2,5 x 3 cm.

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 3454
Značka: DeWit
413 Kč
Kategorie: Zahradní nářadí
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Nářadí vhodné pro vypichování plevele ze záhonu nebo trávníku, snadno se vypořádá s plevelem v nepřístupných místech. Patří do řady EKO. Nástroje z této řady jsou lehké, výborně se drží a příjemně se s nimi pracuje, ale stále je zachovaná vysoká pevnost a nedochází k ohýbání.

Holandská rodinná firma DeWit se specializuje na výrobu kovaného zahradního nářadí. Byla založena v roce 1898 a dnes je v tomto oboru špičkou. Nářadí DeWit je kované z kvalitní švédské oceli, násady jsou vyrobeny z evropského jasanového dřeva.

DeWit je nizozemská společnost vyrábějící ruční zahradní nářadí pro hobby zahradníky i profesionály. Historie značky sahá až do roku 1898 a dodnes se veškeré nářadí vyrábí v malé rodinné továrně na severu země. DeWit se vyznačuje velmi precizním zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů (švédská ocel a evropské jasanové dřevo) a řemeslným přístupem k výrobě. 

V nabídce najdete několik opravdu ikonických výrobků, třeba nezničitelnou lopatku v provedení Welldone určenou do extrémních podmínek.