2 hodnocení

Krutopřísná lopatka

Ručně kovaná celoocelová zahradní lopatka určená do nejnáročnějších podmínek.

Rozměry 26 x9,5 x 3 cm

Váha lopatky 0,88 kg

 

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 7814
Značka: DeWit
1 601 Kč
Kategorie: Lopatky
Záruka: 2 roky
Krutoprisna lopatka
Novinka

Extra silná  a těžká lopatka kovaná ručně z jednoho kusu oceli. Jde o těžkou, masivní lopatku, kterou můžete použít do brutálně náročných podmínek. Koneckonců v originále se jmenuje "bad ass".

 

Máte kamenitou zahradu a chcete do ní i tak vysázet rostliny? Tahle zahradní lopatka je tak odolná, že ji klidně můžete zatlouct kladivem do země, abyste udělali výsadbovou jamku. Poradí si se skalnatým podložím, štěrkem, navážkou...

 

Každý kousek je originál a vzniká ručně v holandské rodinné manufaktuře z materiálu, který zbude při výrobě kovadlin a páčidel.  

 

DeWit je nizozemská společnost vyrábějící ruční zahradní nářadí pro hobby zahradníky i profesionály. Historie značky sahá až do roku 1898 a dodnes se veškeré nářadí vyrábí v malé rodinné továrně na severu země. DeWit se vyznačuje velmi precizním zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů (švédská ocel a evropské jasanové dřevo) a řemeslným přístupem k výrobě. 

V nabídce najdete několik opravdu ikonických výrobků, třeba nezničitelnou lopatku v provedení Welldone určenou do extrémních podmínek.