Návod k použití hnojivo Pferdeapfel na pokojovky, růže a orchideje

Přírodní hnojivo Pferdeapfel na pokojové rostliny, růže a orchideje.

Organické hnojivo bez zápachu s přídavkem levandule ve formě praktických pelet, které jednoduše zapíchnete do půdy kolem rostlin. 

Přírodní hnojivo Pferdeapfel na pokojové rostliny, růže a orchideje je organické, bez zápachu a připravené k okamžitému použití. Jde o hnojivo vyrobené z koňského hnoje ve formě praktických pelet lehce ovoněné levanduli, takže je ideální k pokojovým a hrnkovým rostlinám v interiéru, ale jeho přebytky můžete využít pro jakýkoliv jiný druh rostlin.

Použití:

Jednotlivé pelety zapíchejte do země kolem rostlin tak, aby nebyly vidět a zalijte. Hnojivo se bude postupně uvolňovat po dobu 3 měsíců, poté je nutné aplikaci zopakovat.

Na metr čtvereční budete potřebovat zhruba 125 ml hnojiva a použít ho můžete v květináčích a truhlících, ale i na venkovních záhonech. Na květináč o průměru 9 cm použijte 2 pelety, a množství vždy o 1 ks zvyšte na každé další 3 cm průměru květináče.

Skladujte v suchu a chladu. I když jsou přírodní hnojiva Pferdeapfel bezpečná a neublíží dětem ani zvířatům, raději je uchovávejte mimo jejich dosah.

Složení: koňský hnůj (94 %), moučka z hroznových jader (3 %), levandule (3 %). Obsah živin: Dusík (N = 1,51 %), fosfor (P2O5 = 0,7 %) a draslík (K2O = 3,12 %). Organické látky v sušině 80 %

Objem: 200 ml | 1000 ml

Výrobce: Pferdeapfel Naturdünger GmbH, Dragonerstraße 44, 4600 Wels, Rakousko