Návod k použití hnojivo Pferdeapfel na rajčata, zeleninu a do vyvýšených záhonů

Přírodní hnojivo Pferdeapfel na rajčata, zeleninu a do vyvýšených záhonů

Organické hnojivo bez zápachu s přídavkem kopřivy ve formě praktických pelet, které jednoduše zapíchnete do půdy kolem rostlin. 

Přírodní hnojivo Pferdeapfel na rajčata, zeleninu a do vyvýšených záhonů je organické, bez zápachu a připravené k okamžitému použití. Jde o hnojivo vyrobené z koňského hnoje ve formě praktických pelet určené především pro plodovou zeleninu, ale jeho přebytky můžete využít pro jakýkoliv jiný druh rostlin.

Použití:

Jednotlivé pelety zapíchejte do země kolem rostlin tak, aby nebyly vidět a zalijte. Hnojivo se bude postupně uvolňovat po dobu 3 měsíců, poté je nutné aplikaci zopakovat.

Na metr čtvereční budete potřebovat zhruba 125 ml hnojiva a použít ho můžete ve volných i vyvýšených záhonech, dokonce i v květináčích a truhlících. Na květináč o průměru 9 cm použijte 2 pelety, a množství vždy o 1 ks zvyšte na každé další 3 cm průměru květináče.

Skladujte v suchu a chladu. I když jsou přírodní hnojiva Pferdeapfel bezpečná a neublíží dětem ani zvířatům, raději je uchovávejte mimo jejich dosah.

Složení:  koňský hnůj (94 %), moučka z hroznových jader (3 %), kopřiva (3 %). Obsah živin: dusík (N= 1,51 %), fosfor (P 2 O 5  = 0,7 %) a draslík (K 2 O = 3,12 %). Organické látky v sušině 80 %. 

Objem: 200 ml | 1000 ml

Výrobce: Pferdeapfel Naturdünger GmbH, Dragonerstraße 44, 4600 Wels, Rakousko