Neohodnoceno

Profesionální trojhranný čistič spár DeWit, násada 1400mm

Profesionální čistič spár ve starých zdech i dlažbě. Vhodný i pro profi použití při údržbě městských parků.

Rozměry: 182 x 7,5 x 6,5 cm 

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 9895
Značka: DeWit
1 692 Kč
Kategorie: Odstraňovače plevele
Záruka: 2 roky
Profesionální trojhranný čistič spár DeWit, násada 1400mm
Novinka

Profesionální pomocník pro údržbu čistých spár v dlažbě, zdech a kolem obrubníků. Poradí si i s odstraněním žvýkaček z povrchu. 

Je vybaven ostrou tvrzenou čepelí ve tvaru trojúhelníku, která je vyměnitelná.

 

Profesionální čistič spár a škrabka na dlažbu. Nepostradatelné pro správu města, terénní úpravy a údržbu bungalovových parků. Tato trojúhelníková škrabka s dlouhou rukojetí a vyměnitelnou tvrzenou čepelí je ideální pro odstraňování plevele ze spár a například škrábání nečistot, jako jsou žvýkačky z ulice. Mnoho městských uklízečů to považuje za vítaný doplněk svého vozíku na nářadí.

 

Slouží k odstraňování mechu, trávy a plevele ze spár. Jeho výhodou je hlavice opatřená třemi různými profily ve tvaru V. Prodloužená násada umožňuje práci ve stoje.

 

 

 

DeWit je nizozemská společnost vyrábějící ruční zahradní nářadí pro hobby zahradníky i profesionály. Historie značky sahá až do roku 1898 a dodnes se veškeré nářadí vyrábí v malé rodinné továrně na severu země. DeWit se vyznačuje velmi precizním zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů (švédská ocel a evropské jasanové dřevo) a řemeslným přístupem k výrobě. 

V nabídce najdete několik opravdu ikonických výrobků, třeba nezničitelnou lopatku v provedení Welldone určenou do extrémních podmínek.