1 hodnocení

Zahradnický diář

Limitovaná edice zahradnického diáře od zahradní blogerky Petrazahradnici. Jako jediný prodejce jsme získali právo na jeho prodej, kromě blogu autorky ho jinde nenajdete.

 

Formát A5, kroužková vazba, minimalistický a přírodní vzhled.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 0001
Značka: Petrazahradnici
490 Kč
Kategorie: Exkluzivně u nás
Položka byla vyprodána…
Diar 24 ctverec
Novinka Tip

Petra vydala už 2. ročník zahradnického diáře zaměřeného výhradně na pěstování zeleniny. Najdete v něm detailní rozpis toho, co by se v kterém týdnu v roce mělo na zahradě nebo balkóně dělat, kdy vysévat a sázet kterou zeleninu a praktické tipy, když se budete chtít naučit i něco nového. 

 

Co v diáři najdete:

  • Týdenní diář s českými státními svátky a jmeninami
  • Prostor pro kresby a náčrtky záhonů a zahrady
  • Konkrétní zahradnické tipy pro každý týden (kdy co vysévat a sázet, na co nezapomenout, případně kde se dozvědět na vybrané téma víc informací)
  • Místo pro evidenci vysetých a vysazených rostlin
  • 3 záložky (2 textilní, 1 kartonová, která slouží zároveň jako vysvětlivky ikonek používaných v diáři)
  • Gumičku, která zajistí, aby se sešit neotvíral, kdy nemá
  • Pevnou kartonovou obálku v přírodní hnědé barvě

 

 

Petrazahradnici je blogerka, nadšená hobby zahradnice, která na svém webu, Instagramu a Facebooku sdílí svůj přerod z městské dámy na opečovávatelku rodinné zahrady. 

Najdete u ní tipy na pěstování zeleniny, první koketování s květinami i spoustu receptů na zpracování domácí úrody. Nebojí se ukazovat život takový, jaký je a dělí se i o své neúspěchy.

Před 3 lety vydala svůj první zahradní diář určený pro mobilní telefony, loni k němu přibyla na žádost fanoušků i papírová verze.